Videorelacja z 7 Dnia Osteopaty

Szanowni Państwo!

Bardzo się cieszymy, że VII Dzień Osteopaty, który odbył w 10.09.2022r.ę w Poznaniu, spotkał się z tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Zapraszamy do relacji filmowej (poniżej)

Mamy nadzieję, że Konferencja zorganizowana z tej okazji spełniła Wasze oczekiwania co do treści naukowych i utwierdziła w przekonaniu, że warto dyskutować na temat roli osteopatii, jej różnych wymiarach i jej skuteczności w podejmowaniu działań mających na celu intensyfikację procesów zdrowotnych.

Podczas obrad obecnością zaszczycili nas m.in. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie fizjoterapii dr hab. @Marzena Wiernicka, członkini Krajowej Rady Fizjoterapeutów dr Patrycja Rąglewska oraz Pani Beata Bruczyńska – Koordynator Wojewódzki województwa Wielkopolskiego Krajowej Izby Fizjoterapeutów, która odczytała list patrona honorowego Prezesa KRF dr Tomasza Dybka. Patronat honorowy objęli także @Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Prezydent Miasta Poznania Pan Jacek Jaśkowiak.

Wyklad inauguracyjny wygłosił dr Andrzej M’hango, który w tym roku obronił pierwszą w Polsce pracę doktorską oceniającą postępowanie osteopatyczne.

Mamy jednocześnie nadzieję, że część warsztatowa naszej konferencji  dała Państwu możliwość zapoznania się, czy też bliższego doświadczenia zagadnień związanych z pracą osteopaty w gabinecie.

W tym miejscu, w imieniu organizatorów VII Dnia Osteopaty, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia, w tym w szczególności naszym wykładowcom i ekspertom, którzy podzielili się swoim doświadczeniem, a przede wszystkim wiedzą.

Dziękujemy także organizatorom: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii , Sławomir Marszałek Osteopatia Fizjoterapia , Centrum Rehabilitacji Medycznej REHApunkt prof. nadzw. Michał Dwornik , Sutherland Medical Center oraz sponsorowi – firmie Medsonic.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na kolejny, już VIII Dzień Osteopaty, który, mamy nadzieję, odbędzie się w przyszłym roku 23.września w Poznaniu, a którego tematem przewodnim będzie Miejsce osteopaty w interdyscyplinarnym zespole.

Zachęcamy Państwa, którzy nie są członkami TOP, do przystąpienia w poczet Towarzystwa aby w ten sposób wspomóc nasze przyszłe działania w podnoszeniu rangi naszej wspaniałej profesji medycznej.

Dziękujemy organizatorom: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii , Sławomir Marszałek Osteopatia Fizjoterapia , Centrum Rehabilitacji Medycznej REHApunkt prof. nadzw. Michał Dwornik , Sutherland Medical Center

ZARZĄD TOP

Zapraszamy do filmowej relacji z 7 Dnia Osteopaty, który odbył się 10 września b.r. w Poznaniu.