Już 20 kwietnia targi pod hasłem:  Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

W Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku odbędą się Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo.

Wydarzenie dedykowane jest innowacyjnym produktom i rozwiązaniom w branży rehabilitacji. Wystawcy zaprezentują sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej. Szeroki zakres branżowy sprawia, że REHexpo to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni firmom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wydarzenie przybliży innowacyjne rozwiązania technologiczne, nowości rynkowe oraz przyczyni się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas targów odbędzie się prezentacja Kriokabiny CryoSpace, zorganizowana przez firmę CryoSpace, która zaprosi na bezpłatne zabiegi kriogeniczne. Firma LIWCare Technology zaprezentuje  Vibroterapię, która została udostępniona na potrzeby medyczne. Wavebalance premiera na rynku polskim – to terapia, wellness i medytacja w jednym zabiegu. Z kolei Uniwersytet Śląski, Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach zaprezentuje prototyp gry rehabilitacyjnej z wykorzystaniem środowiska wirtualnego lub rozszerzonego.

Targom towarzyszyć będzie również strefa warsztatowo-seminaryjna, stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. W ramach strefy odbędzie się:

  • Konferencja: 15 lat osteopatii w Polsce.
  • Panel seminaryjny: „Fizjoterapia: wczoraj, dziś, jutro – wyzwania i zadania”
  • Panel seminaryjny: „Uzdrowisko – miejsce spotkania medycyny fizykalnej i balneologii   z rehabilitacją”
  • Panel wykładowo-warsztatowy „Podstawy rehabilitacji osób w śpiączce i z ograniczoną percepcją”
  • Panel wykładowy: „Nowoczesna Fizjoterapia w chorobach układu krążenia i oddechowego”

Osoby, które odwiedzą Expo Silesia w dniach 20-21 kwietnia będą mogły skorzystać z wielu bezpłatnych badań i konsultacji. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia zorganizuje akcję „Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy”, w ramach której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przeanalizować strukturę ciała i przebadać wzrok. Z kolei firma „Koordynacja” poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci  i dorosłych. W trakcie wydarzenia, pod hasłem „Niepełnosprawni za kierownicą” będzie można również skorzystać z porad dotyczących możliwości kierowania pojazdami przez osoby niepełnosprawne i zapoznać się z różnymi wariantami adaptacji pojazdów do potrzeb klienta z niepełnosprawnością.

Kontakt: tel. 32 78 87 523, 32 78 87 506 e-mail: rehexpo@exposilesia.pl

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, 41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124.

Wstęp na targi będzie PŁATNY. Bilety do nabycia w kasie targów w cenie 10 PLN po wcześniejszej

rejestracji online na https://exposilesia.pl/rehexpo/2/2/pl/  – bez rejestracji 20 PLN.

Lista wystawców, program i informacje dla zwiedzających dostępne na stronie www.rehexpo.pl